55,400 מיליונרים בפורטוגל - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

55,400 מיליונרים בפורטוגל

בפורטוגל יש 55,400 אנשים עם הון המוערך ביותר ממיליון דולר (כ-905,000 אירו), לפי נתונים הכלולים במהדורה הראשונה של ה-Henley Global Citizens Report, וששוחררו על ידי ה-Henley & Partners.

לפי הדו"ח, ישנם 1,930 אנשים בפורטוגל עם הון המוערך בין 10 ל-100 מיליון דולר (9-90 מיליון יורו), מספר שיורד ל-65 במקרה של הון בשווי בין 100 ל-1 מיליארד דולר ( 90 ו-904 מיליון אירו).

כשמדובר במיליארדרים הדוח קובע שיש רק שלושה אנשים בפורטוגל שמחזיקים בהון העולה על זה (904 מיליון יורו).

דוח מליונרים באירופה משנת 2015, המגמה עולה

Where Are Europe's Millionaire Households? Jul 2, 2015
Where Are Europe's Millionaire Households? Jul 2, 2015

כדי לאסוף את הנתונים, Henley & Partners ניתחו מדינות במונחים של מצטבר הנכסים של כל אדם (רכוש, מזומן, מניות או עסקים), לא כולל התחייבויות. לפי חברת הפיננסים, שחישבה את העושר המצרפי של מדינות – היא רואה בכך דרך טובה יותר להעריך את הרווחה הפיננסית מאשר התמ"ג – בארה"ב יש הכי הרבה מיליארדרים, עם, למשל, 810 אנשים עם הון המוערך ביותר ממיליארד דולר. מדובר במספר גבוה בהרבה מאשר בסין וביפן, שתופסים את המקומות השני והשלישי בדירוג, בהתאמה, עם 234 ו-36 מיליארדרים.

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם