דסקטופ

א' 02 יול' 2023

מובייל

הפינטק הבריטית המוכרת Revolut פותחת סניף בפורטוגל – בדרך לאפשרות לקבל IBAN PT !

Revolut הבריטית תיצור סניף בפורטוגל באסטרטגיה של קרבה לשוק הפורטוגזי מקרוב. והיא עדיין נמצאת במשא ומתן עם Sibs להיכנס לרשת Multibanco.


Revolut נחושה להיות הבחירה של הפורטוגלים בכל הנוגע לקבלת משכורתם ותשלום החשבונות שלהם.

הפינטק מאמינה שאפשר להגיע ל"טופ 3" של מגזר הבנקאות הלאומית, ולשם כך יקים סניף בפורטוגל, שיעניק ללקוחות פורטוגלים IBAN שמתחיל ב-"PT".

נכון לעכשיו, לקוחות Revolut בפורטוגל מבוססים בליטא ומוקצה להם IBAN זר. עם השינוי המבני הזה, בנוסף ל-IBAN הפורטוגזי, Revolut תספק כעת ערוץ תמיכת לקוחות מקורי, עם שירות בשפה הפורטוגזית.

החדשות פורטו ל-ECO על ידי Ignacio Zunzunegui. ראש אסטרטגיית ההתרחבות של Revolut בדרום אירופה מבטיח חדשות טובות ללקוחות ב-2023, לאחר שהחברה עברה את אבן הדרך של מיליון משתמשים בשוק הפורטוגלי, אך לא התחייבה ללוחות זמנים.

תוך כדי הכנת מתקפה חדשה לבנקאות המסורתית בפורטוגל, Revolut בחרה בשוק זה כדי להשיק מוצר פיננסי המאפשר השקעות. בקרוב יוכלו הפורטוגלים להשקיע בקרנות הכספים ביורו, דולר וליש"ט, כשהחברה מצביעה על תשואות של עד 4% בקרנות אלו.

עם זאת, יש לזכור שלמוצרים פיננסים אלה יש סיכון גבוה יותר מאשר פיקדונות, על כך שאין להם הון מובטח (עד לאחרונה, לחלק מהקרנות הללו היו ריבית שלילית).

מודעים לכך שהפורטוגלים עדיין נותנים עדיפות לאפליקציית MB Way, שבשליטת Sibs ובבעלות הבנקים הגדולים, Revolut עדיין נמצאת במשא ומתן עם המתחרים כדי לאפשר הוספת כרטיסי Revolut לפלטפורמות הקיימות גם כן.

לבסוף, מבחינת משאבי אנוש, החברה מחזיקה מרכז במאטוסינהוס, שבו היא מעסיקה 1,200 עובדים, 20% מכוח העבודה העולמי של Revolut מתגוררים בפורטוגל ואין כלל בכוונתה לבצע פיטורים, כפי שקרה עם חברות טכנולוגיה אחרות. להיפך, הוא ישנו צפי שיהיו בקרוב עוד כ-180 משרות פתוחות בREVOLUT.

במידה ויש לכם עדויות ומידע לשתף אותנו בנושא אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו  למייל של המערכת:

[email protected]

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן