פורטוגל מצטרפת לתוכנית דרכון הכישורים האירופי לפליטים (EQPR) - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

פורטוגל מצטרפת לתוכנית דרכון הכישורים האירופי לפליטים (EQPR)

ב-5 באפריל, פורטוגל הצטרפה לדרכון הכישורים האירופי לפליטים, והפכה למדינה השותפה ה-14 לקידום דרכון הכישורים האירופי לפליטים ככלי מעשי להשתלבות טובה ומהירה יותר של פליטים בחברות החדשות שלהם.

EQPR הוא כלי שפותח בשנת 2017, כדי לעזור למדינות החברות להתמודד עם האתגרים שהביא משבר הפליטים, על ידי בניית יכולת לתגובה בת קיימא למצבי משבר אפשריים בעתיד. ואכן, פרויקט EQPR הצליח להסתגל במהירות למשברים האחרונים (COVID-19, המצב עם הפליטים מאפגניסטן ב-2021 וזרם הפליטים הנוכחי מאוקראינה).

ה-EQPR מסייע לפליטים לבנות מחדש את חייהם במדינות המארחות שלהם על ידי מתן הזדמנות להעריך את כישוריהם גם במקרים שבהם תיעוד לא מספיק או חסר. בדרך זו, ה-EQPR תומך ביישום סעיף VII של מועצת אירופה/UNESCO ליסבון אמנת ההכרה המקל על ההכרה בכישורים של פליטים גם בהיעדר תיעוד מלא. ה-EQPR הוא גם חלק מתוכנית הפעולה של מועצת אירופה להגנה על אנשים פגיעים בהקשר של הגירה ומקלט באירופה (2021-2025).

השותפים כוללים את משרד החינוך היווני וענייני דת, משרד החינוך, האוניברסיטאות והמחקר האיטלקי, ועידת הרקטורים האוניברסיטאיים של איטליה, משרד החינוך והמחקר הנורבגי, UNHCR ומרכזי הכרה לאומיים בארמניה, בוסניה והרצגובינה, קנדה. , קרואטיה, צרפת, גרמניה, יוון, איטליה, הולנד, נורבגיה, רומניה, סרביה ובריטניה.

For more information, please visit the website www.coe.int/eqpr or send an email to: refugees.qualifications@coe.int

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם