הגשת כתב אישום חמור בפורטוגל | השריפה מיוני 2017 - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

הגשת כתב אישום חמור בפורטוגל | השריפה מיוני 2017

שריפות ענק ב- 2017 בפורטוגל

בקיץ 2017 פרצה ביערות פורטוגל שריפות ענק אשר גבו מחיר כבד.

64 בני אדם נספו באחת משריפות הרצחניות ביותר שידעה המדינה.

על פי התחקיר שבוצע על ידי צוות שהום במיוחד האש פרצה ב17 ליוני 2017 במחוז פדרוגאו גרנד בעקבות קשל במערכות החשמל במחוז.

שריפות יוני 2017 פורטוגל
שריפות יוני 2017 פורטוגל

תחקיר האירוע התבקש ישירות על ידי הפרלמנט הפורטוגלי מכיוון שמדובר היה בשריפה שעשתה יותר מ- 200 פצועים 64 הרוגים והרס של 24 אלף דונם

כתב אישום חמור: גרימת מוות ברשלנות

כתב אישום בפורטוגל
כתב אישום בפורטוגל

בעקבות התחקיר אשר נוהל על ידי הפרלמנט הפורטוגלי הוגשו על ידי פרקליטות לייארה (פרקליטות מרכז בפורטוגל) כתב אישום חמור בגין גרימת מוות ברשלנות.

על ספסל הנאשמים 12 בעלי תפקידים שלושה מהם מפקדים של  מערך ההגנה האזרחי במדינה, עובד עירייה אחד, 2 מנכלים בכירים מחברת מחברות חשמל מקומיות, ושלושה קציני בטיחות של חברות המעניקות שירות למשרד התחבורה הפורטוגלי 50 מההורגים נהרגו על כבישים מהירים בעת השריפה.

שריפות ענק בפורטוגל
שריפות ענק בפורטוגל

על העיתונות הפורטוגלית התובע הכללי מאמץ כמעט לחלוטין את ממצאי התחקיר, אנו רואים זאת בכתב האישום החמור שהוגש וכן בכמות הנאשמים.

 

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם