הקליניקה להשתלת שיער של רונאלדו - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

הקליניקה להשתלת שיער של רונאלדו

רונאלדו ממשיך בהשקעותיו מחוץ לעולם הכדורגל ופתח בעיר מדריד קליניקה להשתלות שיער. הכוכב לא פסל את האפשרות לביצוע השתלה אם במקרה ויזדקק לכך בעצמו.

לאחר שפתח בבעלותו מסעדות, חברה לייצור שמיכות ומלון באי מדיירה התפנה הכוכב לפתוח קליניקה להשתלות שיער במדריד. בקליניקה מועסקים כ-150 מומחים להשתלות שיער ובהשקת העסק החדש נצפה הכוכב יחד עם זוגתו ג'ורג'ינה רודריגז.

הקליניקה הוקמה באמצעות חברת ההשקעות Inspraya Group שרונאלדו הוא אף אחד ממייסדיה. הקליניקה מחולקת לשש קומות ובה כ-18 חדרים המאפשרים ביצוע של כ-18 השתלות ביום עבודה אחד. האופציה להשקעה מתמשכת של רונאלדו עומדת על כ-25 מיליון אירו בתוך ארבע שנים.

הכוכב עצמו הוסיף ש"מעבר לתשוקה שלי לכדורגל, אני מאוד מעוניין בקידום אורח חיים בריא, פיתוח טכנולוגיות חדשות ומחקרים שונים. אלו האפיקים שאני מעוניין להשקיע בהם".

מבחינת המחירים השתלה במקום תעלה כ-4,000 אירו, כשהקליניקה אף תציע חבילות מיוחדות הכוללות איסוף ופיזור משדה התעופה ושהייה בבית מלון במדריד. נראה שהקליניקה מהווה אלטרנטיבה משמעותית לקליניקה דומה בטורקיה שאליה נוהרים ישראלים רבים.

רונאלדו התבקש לומר האם ירגיש בנוח לעבור השתלת שיער בעצמו. לשאלה זו אמר הכוכב שאם הדבר יהיה הכרחי מצידו לא יחשוב פעמיים ויבצע ההליך.

הכתבה באדיבות אתר המושתלים פורטל להשתלות שיער:

אתר אינטרנט: https://www.hamushtalim.co.il/

עמוד פייסבוק רישמי:

https://www.facebook.com/hamushtalim

 

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם