כללים חדשים לקניית נכס בפורטוגל עם קריפטו - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

כללים חדשים לקניית נכס בפורטוגל עם קריפטו

כללים חדשים לגבי רכישת בתים בפורטוגל עם מטבעות קריפטוגרפיים אמורים להיכנס לתוקף בשבוע הבא.

לפי דיווח של idealista/news, בפורטוגל, התיאבון לרכישת נדל"ן באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים גדל, בעיקר אצל משקיעים זרים. הסיבה לכך היא שהמדינה נתפסת בחו"ל כ"מקלט מס" לעסקי קריפטו. אבל הכללים יתחילו להתהדק כבר בשבוע הבא.

מסדר הנוטריונים (ON) מכין רגולציה שתיתן הנחיות ברורות לנוטריונים כיצד לערוך שטרות לרכישה ומכירה של בתים במטבעות קריפטוגרפיים. והם יהיו ערניים לחשדות אפשריים להלבנת הון.

רכישת בתים במטבעות קריפטוגרפיים היא לא נושא חדש. אבל אפשר לעשות את זה אחרת החל מהשבוע הבא. עד כה, ON לא רשמה עסקים דיגיטליים גרידא. הסיבה לכך היא שכאשר קונים בית עם מטבעות קריפטוגרפיים, תחילה מתבצעת ההמרה ליורו ורק לאחר מכן נחתם השטר.

עם השלמת הרגולציה החדשה על ידי ON, תתאפשר ביצוע עסקאות נדל"ן במטבעות וירטואליים, תוך התייחסות לכך כאל עסק חליפין, כלומר, שבו סחורות מוחלפות במטבעות קריפטוגרפיים. והוא יטופל כעסק מסוכן למטרות מניעת הלבנת הון וסוגים אחרים של עבירות מס.

coin-free-tax

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם