מה עם ביקור במלון החדש של רונאלדו? - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

מה עם ביקור במלון החדש של רונאלדו?

הכדורגלן הפורטוגלי מחזיק כ-50% מבעלות מלון PESTANA CR7 יחד עם חברת "פסטנה". המלון אמור להיפתח בקיץ 2020.

הכדורגלן ממשיך ברכישות נכסים ועסקים גם מחוץ לעולם הכדורגל ולאחר הקליניקה להשתלת שיער וליין בגדים תחתונים ומוצרי טיפוח לגבר, התפנה הכדורגלן לפתוח מלון במרכז מדריד עליו הודיע בעמוד האינסטגרם שלו באומרו: 

 

"מתקרבים לפתיחת המלון החדש שלנו, Pestana CR7 Gran Vía במדריד! המשיכו להתעדכן בפרטים נוספים. נתראה בקרוב מדריד!"

הבעלות על המלון במדריד תתחלק באופן שווה בין רונאלדו לחברת "פסטנה" לה מספר מלונות נוספים בעיר. רולנדלו ו"פסטנה" ישקיעו יחד סכום של כ-15 מיליון אירו וזאת עבור שיפוץ ובנייה של המלון.

רונאלדו עדכן שהמלון נמצא כעת בשיפוצים אחרונים והוא צפוי להיפתח בקיץ 2020. מדובר במלון ארבעה כוכבים כמו המלונות הנמצאים בבעלותו בליסבון ובפונשל. במלון בליסבון תצטרכו להיפרד מ-95 אירו ללילה ו-76 אירו במלון בפונשל. הסברה היא שהמחירים במלון במדריד יהיו גבוהים יותר אך ככל הנראה יחד עם מתנה חתומה על ידי הכוכב.

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם