פורטוגל עושה "כל מה שאפשר" כדי לעזור לאוקראינה - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

פורטוגל עושה "כל מה שאפשר" כדי לעזור לאוקראינה

מרסלו רבלו דה סוזה.

נשיא הרפובליקה חזר והדגיש כי המדינה עושה הכל כדי לעזור לאוקראינה, לאחר שנשיא אוקראינה וולודימיר זלנסקי סימן את פורטוגל כאחת המדינות שיכולות לעשות יותר.

"אני מבין שמי שכמו הנשיא זלנסקי חווה מלחמה תמיד רוצה יותר: יותר נשק, יותר משאבים צבאיים ויותר תמיכה. בהקשר הזה, יש מדינות הרבה יותר עשירות וקרובות מפורטוגל שיכולות לתת יותר ממה שנתנו, בהתחשב בכך שנתנו כל מה שאפשר ואפילו, במקרים רבים, דברים שלא ציפינו שנוכל לתת". , אמר מרסלו רבלו דה סוזה.

ראש המדינה שוחח עם עיתונאים בשולי הקונגרס ה-12 של איגוד השופטים של המשרד הציבורי (SMMP), בוילמורה, כדי לחזק את הזמינות המוגבלת של אמצעים צבאיים שיכולים לעשות את ההבדל במלחמה עם רוסיה.

"אנחנו מבינים שאנחנו עושים כל מה שאפשר בנסיבות, כלומר ברמה מדינית ודיפלומטית, כל מה שאנחנו יכולים; ברמה הצבאית: במסגרת האמצעים שלנו. מי שיש לו זמינות ויכולות שאין לנו, יכול לספק את היכולות הללו, אנחנו יכולים בגבולנו. מבחינת קבלת קהל, העמדה שלנו מאוד פשוטה: כל מי שרוצה לבוא מוזמן", אמר.

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם