פורטוגל עושה "כל מה שאפשר" כדי לעזור לאוקראינה - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

פורטוגל עושה "כל מה שאפשר" כדי לעזור לאוקראינה

מרסלו רבלו דה סוזה.

נשיא הרפובליקה חזר והדגיש כי המדינה עושה הכל כדי לעזור לאוקראינה, לאחר שנשיא אוקראינה וולודימיר זלנסקי סימן את פורטוגל כאחת המדינות שיכולות לעשות יותר.

"אני מבין שמי שכמו הנשיא זלנסקי חווה מלחמה תמיד רוצה יותר: יותר נשק, יותר משאבים צבאיים ויותר תמיכה. בהקשר הזה, יש מדינות הרבה יותר עשירות וקרובות מפורטוגל שיכולות לתת יותר ממה שנתנו, בהתחשב בכך שנתנו כל מה שאפשר ואפילו, במקרים רבים, דברים שלא ציפינו שנוכל לתת". , אמר מרסלו רבלו דה סוזה.

ראש המדינה שוחח עם עיתונאים בשולי הקונגרס ה-12 של איגוד השופטים של המשרד הציבורי (SMMP), בוילמורה, כדי לחזק את הזמינות המוגבלת של אמצעים צבאיים שיכולים לעשות את ההבדל במלחמה עם רוסיה.

"אנחנו מבינים שאנחנו עושים כל מה שאפשר בנסיבות, כלומר ברמה מדינית ודיפלומטית, כל מה שאנחנו יכולים; ברמה הצבאית: במסגרת האמצעים שלנו. מי שיש לו זמינות ויכולות שאין לנו, יכול לספק את היכולות הללו, אנחנו יכולים בגבולנו. מבחינת קבלת קהל, העמדה שלנו מאוד פשוטה: כל מי שרוצה לבוא מוזמן", אמר.

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

Mother and daughter eating Pasteis de Belem egg tart, typical Portuguese dessert
חיים את פורטוגל

סיור קולינרי במטבח

מנות פורטוגזיות טיפוסיות Bacalhau – או דג בקלה היא ללא ספק אחת המנות הפופולריות והידועות ביותר של המטבח הפורטוגלי. את הבקלה מיובשים ומומלחים, כבעבר, לשימור

קרא עוד »
Tuk tuk driver providing tour of the city to a tourist, Lisbon, Portugal
הגירה

מעבר לפורטוגל:

מענקים למי שמחליט לעבור לאזור הכפרי של פורטוגל מחו"לממשלת פורטוגל הודיעה שהיא תשלם למי שמגיע מחו"ל לעבוד באזורים הפנימיים של המדינה. אנשים המתגוררים במדינות זרות,

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם