הרב דניאל ליטבק מהקהילה היהודית בפורטו נעצר על רקע חקירת מתן אישור הקהילה של רומן אברהמויץ - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

הרב דניאל ליטבק מהקהילה היהודית בפורטו נעצר על רקע חקירת מתן אישור הקהילה של רומן אברהמויץ

אתר פובליקו פרסם הערב בכתבת שער אודות מעצרו של הרב של הקהילה היהודת של פורטו הרב דניאל ליטבק.

מדובר במעצר אודות נסיבות התאזרחות של רומן אברהמויץ שהוכר על ידי הקהילה היהודית של פורטו כצאצא ספרדי.

לכתבה אודות ההתאזרחות של רומן אברמויץ בפורטול

ה-PJ (משטרה חוקרת) נובעת מהחקירה שנפתחה ב-19 בינואר על ידי משרד היועץ המשפטי לממשלה, שנמצאת בידי המחלקה המרכזית לחקירות ופעולה פלילית (DCIAP), בעקבות חקירה שפורסמה ב-18 בדצמבר על ידי PÚBLICO, שם חלק מקווי המתאר נחשפים של תהליך הענקת אזרחות ליזם רומן אברהמויץ על ידי ה-CIP, שהוא אחד התורמים העיקריים של הקהילה של פורטו.

כדי לקבל אזרחות באמצעות התאזרחות, ראה אברמוביץ' את מוצאו הספרדי מוכח על ידי ועדת ההסמכה הספרדית של ה-CIP. אישור חיוני לתהליך, אשר הוגש ל-Conservatória dos Registos Centrais, בליסבון, ולמשרד המשפטים (שהוא בעל הסמכות להעניק אזרחות) ב-16 באוקטובר 2020 והסתיים ב-30 באפריל האחרון. , בזמן שיא של שישה חודשים וחצי, לפי נתונים שנאספו בתחקיר PÚBLICO.

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם