לרב שהפך את אברמוביץ' לפורטוגזית מופקדים יותר מ-3 מיליון בבנקים CNN PORTUGAL - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

לרב שהפך את אברמוביץ' לפורטוגזית מופקדים יותר מ-3 מיליון בבנקים CNN PORTUGAL

לרב האחראי על הנפקת אישור CIP בקהילה היהודית של פורטו מופקדים יותר משלושה מיליון יורו בחשבונות בנק בפורטוגל ומחוצה לה, כלומר בישראל, אליה מאמינים השלטונות שהוא יברח. רק אמש פורסם שהרב נעצר בדרכו לישראל טרם ההמראה, מאז הרב ליטבק נותר עצור מאז יום חמישי. 

הרב עוכב בנמל התעופה של פורטו, בדרכו לטיסה לגרמניה. משם היה נוסע לישראל, שם יש לו חלק מהונו.

הרב חשוד כי הושחת בעשרות תהליכי התאזרחות של מתאזרחים שאינם זכאים, כך יודעים TVI/CNN פורטוגל, וישנם מספר תהליכים שרצים במדינה, באזורים שונים גם עכשיו אשר נכנסו להליך תמורת שוחד.

הפרת הסודיות הבנקאית גילתה עסקאות פיננסיות בסכומים גבוהים, מה שמעיד על חשדות לשחיתות. המעצר הובהל מכיוון שעלה מידע שמנהיג הקהילה היהודית של פורטו מתכונן לברוח.

משרד המשפטים הפורטוגלי מתכנן לעקוב אחר 80 אלף תיקי התאזרחות על מנת לנטר מי מהם היה בקשר פעיל עם הרב על מנת לקבל יחס מועדף להתאזרחות שלא כדין.

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם