רילוקיישן לפורטוגל - חדשות פורטוגל

דסקטופ

ב' 26 ספט' 2022

מובייל

רילוקיישן לפורטוגל

רילוקיישן הפכה לאופציה קורצת עבור ישראלים רבים, זאת בעקבות המצב הכלכלי והביטחוני במדינת ישראל.

פורטוגל הפכה בשנים האחרונות לאחד היעדים החמים ביותר לביצוע רילוקיישן – ולא בכדי. 

כל הסיבות לביצוע רילוקיישן למדינה המדהימה הזו –  במאמר הבא

פורטוגל – היעד הכי אטרקטיבי באירופה

פורטוגל משתרעת על שטח של כ-90,000 קילומטרים רבועים, יותר מפי ארבע משטחה של ישראל, ומתגוררים בה כ 10 מיליון תושבים. למעשה, שצפיפות האוכלוסייה בה נמוכה באופן משמעותי מזה המאפיין את ארץ ישראל.

מלבד השטח ביבשת, לפורטוגל שתי קבוצות איים – האיים האזוריים ואיי מדיירה, אשר נחשבים לבין היפים בעולם.

בשנים האחרונות פורטוגל הפכה ליעד לוהט עבור מטיילים ועבור אזרחים אשר רוצים לבצע רילוקיישן, מאחר ומדובר במדינה אשר חברה באיחוד האירופי אבל בניגוד למדינות אחרות באיגוד היא משלבת קדמה עם קצב חיים נעים וחופי ים מטריפים לצד אזורים כפריים ושפע טבע פראי.

בנוסף, ביחס לרוב מדינות האיחוד האירופי יוקר המחייה בה נמוך באופן יחסי ומזג האוויר המאפיין אותה הוא נוח וים תיכוני, הדומה מאוד לזה שבישראל.

בשנים האחרונות עברה פורטוגל גם מהפכה חוקתית, והיא מאפשרת בקלות יותר לישראלים לקבל אזרחות פורטוגלית, זאת בעקבות שינוי בחוקה המאפשר ליהודים אשר מוכיחים כי הם צאצאים של אנוסי ספרד ופורטוגל לקבל דרכון פורטוגלי בהליך פשוט באופן יחסי, כפי שנפרט בהמשך.

בשונה ממדינות רבות ברחבי אירופה, הוצאת אזרחות פורטוגלית היא תהליך ללא דרישות רבות. ראשית, על המבקש לקבל הכרה ע"י הקהילה היהודית בפורטוגל, אשר היא הגורם המוסך לאשר כי המבקש הינו צאצא של הקהילה היהודית.

על כן, יש להגיש לקהילה היהודית עץ יוחסין משפחתי אשר מראה מפרט בדיוק את אילן היוחסין המשפחתי ואשר מוכיח את הזיקה של המבקש לקהילה היהודית אשר גורשה בגירוש ספרד ופורטוגל.

בנוסף, יש לרשויות תעודת יושר אשר מוכיחה כי לבקש אין עבר פלילי.

הדרכון הפורטוגלי הוא למעשה דרכון אירופאי.

חשוב לזכור בהקשר הזה כי קבלת אזרחות פורטוגלית זה שהחוק עצמו אינו מוגבל בזמן, ולכן ניתן להגיש את הבקשה ולהפסיקה בכל רגע שבו מעוניינים.

בממוצע, התהליך עצמו נע בין שנה עד שנתיים, זאת לאור ריבוי הבקשות לאזרחות של ישראלים רבים אשר מעוניינים גם הם לקבל דרכון פורטוגלי.

מאחר ומדובר בתהליך אשר איננו פשוט, ואשר אורך זמן – בדרך כלל בין שנה וחצי לשנתיים, ישנה חשיבות גדולה לעבודה צמודה עם משרד אשר מתמחה בתחום ואשר יכול לקצר תהליכים באופן משמעותי, כמו גם להקל במידת האפשר על התהליך.

מבקשים רבים מפסיקים את התהליך באמצע לאור תהליכים בירוקרטים הנדרשים ואי היכולת של רבים לאסוף את כלל הנתונים אותם מבקשים המדינה, אזרחות אירופאית דורשת מאמץ רב אך בהחלט ניתן להוציא את האזרחות הנחשקת יחד עם איזי נשיונליטי במידה ותרצו נותן שירות מקצועי ויחס אישי.

במידה ותרצו להוציא אזרחות פורטוגלית חברת איזי נשיונליטי היא החברה המובילה בישראל בתחום, והיא מלווה כבר זמן רב ישראלים רבים אשר קיבלו אזרחות פורטוגלית, זאת באמצעות ניסון רב שנים של החברה בטיפול בתיקים כאלו, כמו גם מתן יחסי אישי לכל מבקש וריכוז כלל התשלומים למקום אחד, בצורה פשוטה ויעילה אשר תוביל אתכם לקבלת האזרחות המיוחלת והנחשקת ע"י רבים ובכך תוכלו לבצע רילוקיישן לאחת המדינות היפות והחזקות באירופה.

השפה הפורטוגלית היא פורטוגזית, בשונה מברזיל לפורטוגזית הפורטוגלית ניב יחיודי

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם