הדיאטה של רונאלדו - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

הדיאטה של רונאלדו

הכדורגלן בן ה-34 נמצא עדיין בכושר שיא וממשיך להציג יכולת גבוהה במגרשים לצד גוף משורטט ובריא. לאחרונה פרסם רונאלדו אודות הדיאטה שלו וכיצד היא מסייעת לו להישאר בטופ של הכדורגל העולמי.

אין ספק שלא יהיו רבים שיכולים להתכחש לעובדה שרונאלדו היא בהחלט עילוי פיזי וזאת לצד היותו ספורטאי ענק ויוצא דופן. רונאלדו, בן ה-34 – גיל שבו כדורגלנים רבים תולים את הנעליים או נמצאים בסוף הקריירה, חשף שאחת מהדרכים להישאר בפסגה שנים רבות היא באמצעות הרגלי האכילה שלקח על עצמו.

רונאלדו סיפר בראיון לכלי תקשורת מבריטניה כי הוא מקפיד על שש ארוחות ביום וזאת תוך הקפדה על איכות המזון ויצירת תפריט יומי אידיאלי המתחלק לארוחת בוקר, 2-3 ארוחות צוהריים, אכילת חטיף בהמשך היום וארוחת ערב.

בארוחת הבוקר אוכל רונאלדו ארוחה הכוללת יוגורט דל קלוריות וחתיכה של גבינה צהובה או נקניק. ארוחת הצהריים הראשונה נאכלת בשעות הבוקר המאוחרות והיא כוללת לרוב עוף וירקות, כשהכדורגלן מדגיש שהעוף מספק לו חלבונים רבים לצד כך שהוא דל בשומנים. ארוחת הצהריים השנייה תכלול ברוב המקרים מנת דג. בהתאם לסדר יומו, יש וישלב הכדורגלן גם ארוחת צוהריים שלישית. ארוחת הערב כוללת נתח בשר לצד סלט ירקות.

מעבר לארוחות מדגיש רונאלדו את החשיבות בשינה טובה ומסודרת כשהוא נוהג לישון עד שמונה שעות ביממה, כשלרוב הוא מתפנה לישון בשעות הערב המוקדמות ומתעורר עם זריחת השמש. רונאלדו הדגיש בראיון כי ה"שינה היא חלק חשוב מאוד בשביל למצות את מלוא הפוטנציאל מהאימונים שלי. שינה עוזרת לשרירים להתאושש ועוזרת לי מאוד לשמור על עצמי בזמן עונת הכדורגל. יחד עם תפריט מסודר ומספר ארוחות מדויק, אני מצליח לשמור על הכושר בו אני נמצא".

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם