השהייה זמנית של טיפול באישורי CIP בקהילה בפורטו לזמן החקירה - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

השהייה זמנית של טיפול באישורי CIP בקהילה בפורטו לזמן החקירה

הלילה בשעה 00:55 יצאה הודעה דרמטית של הקהילה היהודית בפורטו שמודיעה על השהיית מתן השירות של הנקפת תעודות CIP עד לבירור החקירה.

על פי ההודעה גם תעודות המטופלות כרגע טיפולם יושהה ויתקבל בקרוב עדכונים לגבי המשך ניהול המשבר אליו נקלעו בעקבות האירועים האחרונים.

Dear sirs,

The Board of Directors of the Jewish Community of Oporto has decided that the Sephardic certification process is to be suspended with immediate effect while the investigations take place. Therefore, all current applications are on hold until further notice. We will keep you updated on this matter.
Thank you for your understanding.

Sincerely yours,

Jewish Community of Oporto

The Back Office

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם