אי סאן מיגל - חדשות פורטוגל

דסקטופ

ב' 26 ספט' 2022

מובייל

אי סאן מיגל

6 ימי חוויה, באי סאן מיגל

האי מתחלק ל4 אזורים. במדריך לאי של חדשות פורטוגל נתמקד בשהייה כיום וחצי בכל אזור. בסך הכל- 6 ימים.

סטה סידאדס sete cidades

עיירה פסטורלית, השוכנת בתוך לוע הר געש. צמוד לעיירה, יש 2 אגמים. לאגם אחד צבע כחול, ולאגם השני, צבע ירקרק.

תצפית בראש ההר-  כדי לצפות על העיירה והאגמים, נטפס אל ראש הלוע. הזמן הטוב ביותר עבורנו להגיע לראש ההר, הוא בטיול זריחה, או בטיול שקיעה. בזמנים אלו, אין הרבה תיירים בנקודת תצפית זו. כאשר נרד בחזרה אל תחתית לוע הר הגעש, נגיע אל מבנה,

 

תצפית בראש ההר סטה סידאדס

בית המלון הנטוש-  בתחתית ההר, יש בית מלון נטוש. אמנם, אסור באופן רשמי להכנס לבית מלון זה. אולם, ניתן למצוא פתחים בגדר המקיפה את המבנה. מומלץ, לסייר בתוך המבנה, בקירות, יש ציורי קיר מרהיבים. המבנה, שימש תיירים עשירים.

מעיינות מוסטריוס Mosteiros

mosteiros מעיינות

 

מעיינות אלו, ממוקמים על החוף הערבי של האי. ברצועת החוף, יש סלעי בזלת ענקיים בצבע שחור. על הסלעים, מתנפצים גלי הים. בין סלעי הבזלת- חבויים מעיינות רבים. המעיינות, נמצאים במרחק קצר מהים. המעיינות, הינם חמים. כאשר הים נמצא במצב גאות, עולים מי האוקיינוס, ומכסים את המעיינות. וכך, מקררים מי הים הקפואים, את מי המעיינות החמים.

מתי כדאי לבוא לטבול במעיינות? לא כדאי לטבול במעיינות ביום חם. הזמן המומלץ ביותר לטבילה במעיינות, הוא לאחר גאות.

שייט לווייתנים- תוכלו לצפות מחוף הים, על לווייתנים, השטים במי האוקיינוס. אזור זה, הינו הטוב ביותר לביצוע שייט לוותינים.

אגם לגואה דו פוגו - Lagoa do Fogo

האגם, נמצא באזור של צפון האי. במהלך הדרך אל האגם, תוכלו לראות מחלון הרכב שדות ירוקים, ופרות בר משוטטות ורועות בשדות, וחזירים. הגעתם לאזור האגם? כדאי לכם, לעשות טיול מעגלי, דרך עשרות הגייזרים המקיפים את האגם. הגייזרים, מדיפים ריח חזק של גופרית, ומשמיעים רחש בעבוע. בעת התפרצות הגייזר, תראו עמוד עשן עולה ומתפרץ ליד האגם.

נמשיך בנסיעה בכיוון צפון האי, כלפי מזרח. בדרך, נראה מראה יפה של שדות תה. למעשה, אלו השדות היחידים של עלי תה, בכל יבשת אירופה. תוכלו לטייל בשדות התה. אפשר לסייר במפעל להכנת שקיות תה, אך הסיור במפעל, עולה כסף.

אגם לגואה דו פוגו

מעיינות פורנאס Furnas

מעיינות פורנאס

נחזור אל מרכז האי, למעיינות פורנאס. אנו נלך לאורך החוף הדרומי. מרצועת חוף זו, אפשר לצפות על אי וילה פרנקה. במרכז העיירה פורנאס, תוכלו לראות גייזרים רבים מתפרצים.

פארק טרה נוסטרה- הפארק נמצא קרוב לעיירה. בפארק, יש מסלולי הליכה בתוך ג'ונגלים עבותים, ובין מעיינות חמים. אחד ממסלולי ההליכה, יספק לכם חוויה ייחודית: אתם תחלפו ליד 7 מעיינות. לכל מעיין, יש צבע מים אחר, וטמפרטורת מים שונה. כאשר הטיול הוא ביום ערפל כבד, המראה יפה.

מעיינות פורנאס

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם