גן החיות של ליסבון - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

גן החיות של ליסבון

אי אפשר לבקר עם ילדים בליסבון, בלי להיות בגן החיות. בגן, יש מעל 2000 מינים של חיות ועופות. למעשה, חיות מכל העולם, מרוכזות בגן חיות אחד. בגן החיות, יש מתחמים יפים מסוגים שונים, עבור החיות.

יער הציפורים.

אתם מוזמנים לטייל להנאתכם ביער שבגן החיות, ולראות את התוכים והעופות האקזוטיים הצבעוניים, עפים בחופשיות בין העצים, וצובעים את השמים בצבעים מעניינים.

מפרץ הדולפינים.

רוצים לראות מופע דולפינים? אתם מוזמנים לשבת באודיטוריום ליד ריף הדולפינים, ולצפות במופע של היונקים החכמים- הדולפינים.

רוצים ללמוד על הזוחלים?

בחודשי הקיץ, מתקיימת הדרכה על הזוחלים השונים הנמצאים בגן. בהדרכה מסבירים על לטאות, ונחשים ועכבישים מסוגים שונים. שמעתם על טרנטולה ורודה?

בעלי חיים מיוחדים בגן.

בגן החיות של ליסבון, תוכלו למצוא בעלי חיים ייחודיים. חשבתם שהצפרדעים רק בצבע ירוק? תוכלו למצוא בגן החיות "צפרדעים עגבניות", בצבע אדום!

אוהבים שקנאים?

באגם בגן החיות, תוכלו לראות שקנאים שטים להנאתם.

עמק הנמרים.

עמק הנמרים, בא לספר לנו את סיפורם העצוב של הנמרים שהולכים ונכחדים. בעמק, יש מתקני כליאה לנמרים, ומקדש מאבן עם פסל נמר. במבנה זה, תוכלו לשמוע הסברים על הנמרים. בעמק, יש 8 צינורות. 3 מתוכם חלולים. הצינורות מסמלים את סוגי הנמרים. הצינורות החלולים, מסמלים את סוגי הנמרים שנכחדו.

מקדש הקופים.

עבור הקופים בגן החיות, נבנה מקדש אבן יפיפה. סביב המקדש, יש אגמים, מפלים, צמחיה ועצים. לקופים, יש מתקני עצים.

החווה בגן החיות.

בתוככי גן החיות, יש חווה. ומה יש בחווה? יש חיות בית: כבשים, ארנבים, חמורים. בחווה, גדלים ירקות כמו גזר וחסה. וגם עצים, כמו עצי לימון. הילדים יוכלו ללטף ולהאכיל את החיות בחווה.

רכבת גן החיות.

הרכבת של גן החיות, תיקח אתכם לסיור מודרך בין המינים השונים של החיות.

רוצים לראות את גן החיות מגבוה?

תוכלו לנסוע על הרכבל של גן החיות במשך 20 דקות, ולראות מלמעלה את גן החיות.

רוצים לערוך הפסקת פיקניק בגן החיות?

סביר להניח, שתרצו במהלך הטיול לערוך פיקניק. לשם כך, יש אזור ייחודי ויפה בגן החיות, עם שולחנות פיקניק. במתחם, יש גם ביתנים לציפורים.

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם