משטרת פורטוגל פושטת על בתים של חברי הקהילה היהודית CM JORNAL PT - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

משטרת פורטוגל פושטת על בתים של חברי הקהילה היהודית CM JORNAL PT

כמה מחברי הקהילה היהודית של קהילת פורטו היו יעד לפשיטה על ידי המשטרה בפורטוגל ביום שישי האחרון לאחר "תלונות אנונימיות", כנגד אחד מחברי הקהילה הוגש כתב אישום בגין מספר פשעים.

התלונה האנונימית האשימה כפי שפורסם בעבר את הקהילה היהודית של פורטו וכמו כן באופן מפתיע גם את הקהילה היהודית של ליסבון בגין ההתאזרחות של איש העסקים המוכר פטריק דרהי שהוא יליד מרוקו ואין כלל עוררין על כך שמקור יהדות מרוקו כולה מגירוש ספרד.


אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם