פורטוגל סוגרת את הכניסה לישראלים בעקבות גל התחלואה בארץ - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

פורטוגל סוגרת את הכניסה לישראלים בעקבות גל התחלואה בארץ

בעקבות מצב התחלואה בישראל פורטוגל החליטה לא לאפשר כניסה לישראלים למדינה.

מדובר במדינה האירופית הראשונה שהחליטה להרחיק את הישראלים לעת עתה מאדמתה מדובר בצעד שיכול להוות תקדים לעוד מדינות אירופיות בהמשך.

ישראלים רבים פוקדים את המדינה למרות הקורונה בעיקר בגלל גל ההתאזרחות בעקבות חוק האינקוויזיציה ולמעשה פורטוגל מהווה התחנה הסופית לתהליך להנפקת התז והדרכון הפורטוגלי לאחר ההתאזרחות.

למעשה החלטה זו מתבססת על ההחלטה האירופית להוציא את מדינת ישראל מרשימת המדינות הירוקות.

ההחלטה מתייחסת גם למי שמחוסן, ישראל עד היום גם כן לא הכירה במחוסנים מחול ואוסרת על תושבי האיחוד להכנס לישראל במידה ואין להם קרובי משפחה מדרגה ראשונה וגם אז מדובר בתהליך לא פשוט. 

ככול הנראה בעולם האקטואלי ישראל תדרש לעשות מאמצים על מנת להגיע להסכמי הכרה הדדים למחוסינים וכן על מדיניות הגירה הדדית שתמנע מצבים כאלה בעתיד.

לעת עתה רק אזרחי האיחוד או ישראלים שיבקשו בקשה מיוחדת שלא ברור עדיין מה תנאי יורשו להכנס לפורטוגל.

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם