נתוני אשראי עבור משכנתאות הגבוהים ביותר מזה עשור בפורטוגל - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

נתוני אשראי עבור משכנתאות הגבוהים ביותר מזה עשור בפורטוגל

הלוואות חדשות שהעניקו הבנקים בשנת 2019 לרכישת דיור צמח ב8.1 אחוזים, משנה לשנה, עד לסכום של 10.63 מיליארד אירו, "הסכום הגבוה בעשור", מסביר איגוד AICCOPN (איגוד הבניה התעשייתית והפרויקטים הציבוריים, ראשי תיבות של – Associação dos Industriais da Construção Civil e Obras Públicas).

בהצהרה שהגיש איגוד הבניה התעשייתית והפרויקטים הציבוריים (AICCOPN) מדגיש האיגוד כי יש צורך "לחזור לשנת 2008 כדי למצוא שנה בה הוענק אשראי רב יותר". במקביל, אם נקח בחשבון את "מלאי" הלוואות לדיור, בסוף שנת 2019, יש עלייה קלה של 0.3 אחוזים, בהשוואה לנתוני אשתקד, בהיקף של 93.290 מיליון אירו, זאת על פי נתוני האיגוד.

בינתיים, היקף האשראי שהוענק לחברות בנייה ונדל"ן בשנה שעברה רשם "הפחתה שנתית של 6.6 אחוזים, ועומד על 16.0 מיליארד אירו בלבד, הסכום הנמוך ביותר מאז תחילת המאה ה -21", על פי האיגוד. לטענת האיגוד, עבודות הבנייה והשיקום של בנייני מגורים ברישיון מועצות העיר בשנה שעברה "רשמו שינוי של 9.4 אחוזים, בהשוואה לשנה הקודמת, ל -16,461, עם מספר הבניינים בעלי הרישיון מבין הבניינים החדשים בסך של 23,737, כתוצאה מצמיחה שנתית של 17.2 אחוזים".


בדצמבר, ציין איגוד AICCOPN כי "שווי הדיור הממוצע לצורך שמאות בנקאית היה 1,321 אירו למ"ר, מה שמתרגם לעלייה של 8.3 אחוזים, לעומת 1,220 אירו שנרשמו בחודש האחרון של 2018".

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

Mother and daughter eating Pasteis de Belem egg tart, typical Portuguese dessert
חיים את פורטוגל

סיור קולינרי במטבח

מנות פורטוגזיות טיפוסיות Bacalhau – או דג בקלה היא ללא ספק אחת המנות הפופולריות והידועות ביותר של המטבח הפורטוגלי. את הבקלה מיובשים ומומלחים, כבעבר, לשימור

קרא עוד »
Tuk tuk driver providing tour of the city to a tourist, Lisbon, Portugal
הגירה

מעבר לפורטוגל:

מענקים למי שמחליט לעבור לאזור הכפרי של פורטוגל מחו"לממשלת פורטוגל הודיעה שהיא תשלם למי שמגיע מחו"ל לעבוד באזורים הפנימיים של המדינה. אנשים המתגוררים במדינות זרות,

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם