הקהילה היהודית של פורטו פרסמה את המסמכים איתם רומן אברהמויץ קיבל אזרחות פורטוגלית - חדשות פורטוגל

דסקטופ

מובייל

הקהילה היהודית של פורטו פרסמה את המסמכים איתם רומן אברהמויץ קיבל אזרחות פורטוגלית

פורסמו המסמכים הרישמיים כולל צילומי דרכון מחקרים ומכתבי המלצה איתם רומן אברהמויץ ביסס את הבקשה שלו בשנת 2020 להוצאת אזרחות פורטוגלית.

הסקנדל סביב פרשת רומן אברהמויץ אפשרה דעה ציבורית פוליטית נוחה לשינוי תנאי הזכאות שהיו מקלים מדיי עד פה ופיתחו תעשיות ועמותות שעסקו בתחום הוצאת האזרחות הפורטוגלית.

הטענות הופנו לא רק כלפי הקהילות אלה גם כלפי משרדי הפנים של פורטוגל שכן ההתאזרחות של רומן אברהמויץ נמשכה כ 6 חודשים בלבד כאשר הזמנים בטיפול בקשות כאלו הין בין שנתיים ל 3.

 

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

חיים את פורטוגל

איך הפכה ההרפתקה של שני בפורטוגל, לסיפור חיים?

כששני מור הגיעה לראשונה לפורטוגל, כתיירת עם תרמיל על הגב, היא לא דמיינה שהמקום בו נחתה ילווה אותה דרך תחנות החיים, נישואים, משפחה וקריירה. כיום, כשהיא אמא לשניים, מעצבת פנים שמתכננת בתים גם בפורטוגל, הזמנו אותה לשיחה כדי לשמוע איך קרה שהטיול ההוא לפני עשור בעיירת הגולשים, נמשך בעצם עד היום.

קרא עוד »
חדשות

שעון החול אוזל:

חשבתם על אזרחות פורטוגלית? נותר זמן קצר להגשת הבקשה אזרחות פורטוגלית מקנה לבעליה זכויות רבות בפורטוגל, ברחבי האיחוד האירופי ובמקומות נוספים בעולם. לכן, כדאי לדעת

קרא עוד »
חדשות

הקהילה הישראלית של פורטו (CIP) הנפיקה תעודה של מוצא פורטוגלי ספרדי ללב לבייב, מיליארדר ישראלי שהיה מקורב מאוד לרב הראשי של רוסיה, בערל לזר, שלכאורה היה המנהיג הדתי של רומן אברמוביץ' בתחילת שנות ה-90.

https://expresso.pt/sociedade/2022-04-08-Sefarditas-Lev-Leviev-foi-socio-de-Isabel-dos-Santos-e-amigo-de-Abramovich-e-e-o-rei-dos-diamantes.-E-pediu-a-nacionalidade-portuguesa-2eb37617

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית?

איזי נשיונליטי בגוגל

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם